Lingua Pro
Leszek Biegała

Lingua Pro to szkoła, która powstała z pasji do języków obcych! Uczymy już od 2006 roku. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi, a naszym celem jest nauka języków obcych na jak najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzone są przez kompetentnych i wykształconych lektorów oraz Native Speker’ów.
Na kursach panuje miła i przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Prowadzimy zajęcia metodą bezpośrednią Direct, nastawioną głównie na konwersacje i praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Nasze lekcje pomagają przełamać barierę nieśmiałości w porozumiewaniu się w języku obcym, bowiem ich celem jest wyćwiczenie u kursanta swobody i płynności wypowiedzi. Mamy doświadczenie oraz odpowiednie podejście do pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi.

Prowadzimy kursy z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców. W naszej ofercie znajdują się także kursy językowe przez Skype, kursy językowe z zakresu słownictwa biznesowego, branżowego czy też kursy wakacyjne oraz tematyczne. Zajmujemy się również tłumaczeniami tekstów współpracując z zaufanymi i sprawdzonymi tłumaczami.

Lingua Pro

ul. Królowej Jadwigi 18
85-231 Bydgoszcz
732 242 007
52 341 11 34
kursy@lingua-pro.pl

« Zobacz listę wszystkich Partnerów Stowarzyszenia


Copyright © 2010-2021 - Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza