Interdan

Szkolenia – Tomasz Trawiński
Interdan to firma szkoleniowa, która specjalizuje się w edukacji związanej z tematyką budowania relacji w środowisku biznesowym, domowym i szkolnym. Uniwersalizm mechanizmów psychlogicznych, które towarzyszą ludziom na każdym ich kroku, pozwala zastosować przekazywaną przez nas wiedzę w tak różnych i tylko pozornie niepowiązanych ze sobą środowiskach.
Zakres działań firmy Interdan to zarówno szkolenia grupowe, jak i konsultacje indywidualne. Oczywiście również w formie online. Oprócz gotowych szkoleń, realizujemy również „szkolenia szyte na miarę”, czyli pod konkretne zamówienie klienta. Oczywiście pod warunkiem, że sfera, której mają dotyczyć, jest tą, na której się znamy. Bardzo często opieramy wtedy swoje treści szkoleniowe o przeprowadzony wcześniej audyt w danej firmie.
W sferze biznesowej uczymy, jak tworzyć przyjazne środowisko ze współpracownikami i klientami. W sferze prywatnej uczymy, jak rozwijać i utrzymywać pozytywne relacje z partnerem, dziećmi i resztą rodziny. W sferze szkolnej uczymy budowania relacji pomiędzy nauczycielami, uczniami i rodzicami.
Tomasz Trawiński, jako psycholog i pasjonat psychologii, opracowuje swoje treści edukacyjne nie tylko w oparciu o wiedzę teoretyczną, ale i własne ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy. Dodatkowo prowadzi własne badania empiryczne w zakresie zagadnień, które później wprowadza w kanon oferty szkoleniowej. Wykorzystuje również przypadki swoich klientów, jako kolejną przestrzeń do analizy. Bazując na analitycznej obserwacji i praktyce, wspieranej teorią psychologii, poszerza spektrum swoich kompetencji, w zakresie których może dzielić się nabytą wiedzą.
Motto firmy Interdan brzmi: „Zbuduj relacje, a zbudujesz wszystko”. Potwierdzenia słuszności tego hasła doświadczyliśmy zarówno my, jak i nasi klienci. Tak samo w relacjach osobistych, jak i zawodowych.

Interdan

ul. Zajęcza 10/37
85-809 Bydgoszcz

« Zobacz listę wszystkich Partnerów Stowarzyszenia


Copyright © 2010-2021 - Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza