Dobre Miejsce Nieruchomości
Magdalena Taczyńska

Korzystając z usług biura nieruchomości przy tak ważnym wydarzeniu, jakim jest zakup lub sprzedaż nieruchomości, każdy z nas liczy na pomocy profesjonalisty - kogoś, kto ma nie tylko szeroką i popartą licencją zawodową wiedzę o aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości, ale też doświadczenie w branży. Kogoś, kto przeprowadzi nas obronną ręką przez cały ten proces, oferując kompleksową pomoc na każdym etapie transakcji, jak również po jej zakończeniu.

Rozumiemy to. Dlatego właśnie Pośrednictwo Nieruchomości Dobre Miejsce powstało jako firma rodzinna, bazująca na 25-letniej tradycji i praktyce w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami. Dzięki dodatkowo 15-letniemu doświadczeniu w udzielaniu kredytów hipotecznych dla osób fizycznych i firm, cały czas kontynuowanych licznych kursach i szkoleniach branżowe, aktywności w kujawsko-pomorskich grupach przedsiębiorców i współpracy z innymi biurami nieruchomości, możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalną pomoc w sprzedaży lub zakupie wymarzonego domu, działki czy mieszkania, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

Zaufaj profesjonalistom!

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy oraz – jako jedyne biuro nieruchomości z naszego województwa - Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy. Aktywnie współpracujemy z innymi biurami w systemie wymiany ofert, dzięki czemu szukając odpowiedniej dla siebie nieruchomości, nie musisz biegać po kilkunastu pośrednictwach – wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu – w naszym Dobrym Miejscu:)

Dobre Miejsce Nieruchomości

ul. Jagiellońska 12
85-097 Bydgoszcz

« Zobacz listę wszystkich Partnerów Stowarzyszenia


Copyright © 2010-2021 - Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza