Canapa Catering & More
Mateusz Sobczyński

Specjalizacją firmy Canapa jest catering biznesowy, a naszymi głównymi zleceniodawcami są instytucje państwowe, korporacje, firmy oraz uczelnie wyższe, dla których wykonujemy w większości zamówienia cateringowe, będące urozmaiceniem organizowanych eventów, spotkań biznesowych, meetingów, szkoleń i konferencji, imprez firmowych i plenerowych, bankietów, targów, itp.

Przygotujemy również codzienne diety dopasowane do Twojego indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego. Jeżeli nie chcesz tracić czasu i energii na ciężką i czasochłonną pracę w kuchni , wówczas my zrobimy to za Ciebie !

Nasza firma powstała w 2010 roku w Bydgoszczy i od tamtej pory nieustannie rozwijamy się razem z naszymi Klientami i poszerzamy horyzonty. Dlatego wszystkie usługi jakie oferujemy są poparte wieloletnim doświadczeniem.

Proponujemy rozwiązania dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy otwarci nawet na najbardziej wyszukane życzenia naszych Klientów. Do naszych zleceń podchodzimy z pasją i z pełnym zaangażowaniem.

Zapraszam do współpracy.

Canapa Catering & More

ul. Dworcowa 68
85-368 Bydgoszcz
797 542 800
kontakt@canapa.com.pl

« Zobacz listę wszystkich Partnerów Stowarzyszenia


Copyright © 2010-2021 - Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza