Biuro Podróżników Flugo Sp. z o.o.
Andreo Grzębowski

Biuro Podróżników Flugo zostało założone w 1998 roku przez pilotów wycieczek.

Pasja założycieli, sprawdzeni kontrahenci, ogromne doświadczenie pilotów oraz profesjonalizm w zorganizowaniu każdej wyprawy, gwarantują Państwu satysfakcję i zadowolenie.

Naszym celem jest budowanie trwałych relacji między firmą i pracownikami lub partnerami biznesowymi, które oparte są na zaufaniu i lojalności. Spoiwem tych relacji są organizowane przez nas imprezy dostarczające wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Kreatywność i elastyczność poparta wieloletnim doświadczeniem pozwalają na tworzenie unikalnych rozwiązań, produktów szytych na miarę, dokładnie spełniających wymagania i potrzeby naszych klientów.

Sukcesy na rynku turystycznym cieszą nas, ale również rodzą przed nami nowe wyzwania. Realizowane programy swoim zasięgiem geograficznym obejmują wszystkie kontynenty i ponad 100 krajów świata, a ich różnorodność i pomysłowość nie ma żadnych ograniczeń. Nieszablonowość i niepowtarzalność jest naszym głównym atutem przyciągającym klientów szukających inspiracji przy organizacji wydarzeń typu MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events).

Biuro Podróżników Flugo Sp. z o.o.

ul. Skłodowskiej-Curie 10
85-094 Bydgoszcz
(52) 340 04 16
a.grzebowski@flugo.pl

« Zobacz listę wszystkich Partnerów Stowarzyszenia


Copyright © 2010-2021 - Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza