ADEP Kancelaria Podatkowa
Michał Frelichowski

Kancelaria Podatkowa ADEP w Bydgoszczy, prowadzona przez Michała Frelichowskiego (numer certyfikatu 5155/2004), należy do najstarszych i największych firm działających w województwie kujawsko-pomorskim w sektorze usług finansowo-księgowych. Została założona w 1990 roku i od samego początku jej działalność cechuje wzrost i rozwój. Każdego roku powiększa się również grono Klientów współpracujących z naszą firmą, co jest wymiernym wskaźnikiem wysokiej jakości usług księgowych oraz doradztwa podatkowego oferowanych przez nasze biuro rachunkowe.

Naszym priorytetem jest bowiem chęć zapewnienia Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej poprzez przejęcie i odciążenie Ich z obowiązków nakładanych przez politykę fiskalną państwa. Działania naszego biura rachunkowego skupiają się głównie na obsłudze podatkowo – księgowo – kadrowej oraz na reprezentowaniu Klienta przed urzędami skarbowymi, UKS, ZUS-em, Inspekcją Pracy, Urzędem Statystycznym, PFRON-em, NSA oraz szeregiem innych instytucji, z którymi działalność gospodarcza styka wielokrotnie polskiego przedsiębiorcę.

Z wymiernymi sukcesami realizujemy również z naszymi Klientami projekty w zakresie dotacji i doradztwa europejskiego, składając wnioski o dotacje przede wszystkim w ramach krajowych i lokalnych programów inwestycyjnych takich jak Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego i inne.

Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz doradztwa podatkowego. Podjęcie współpracy z naszą firmą eliminuje ryzyko popełnienia błędu poprzez złą interpretację przepisów podatkowych lub błędy rachunkowe, gdyż biuro rachunkowe przejmuje pełną odpowiedzialność za okres współpracy, posiadając przy tym stosowne dla tego typu działalności ubezpieczenia.

Biuro rachunkowe ADEP to grono kilkunastu zaufanych pracowników stanowiących trzon naszej kadry. Każdy doradca podatkowy naszego biura na bieżąco uczestniczy w kursach i szkoleniach, gwarantujących umiejętność prawidłowej interpretacji zmieniającego się prawa i przepisów. Dobra atmosfera współpracy wypracowana przez nasze biuro podczas wieloletnich kontaktów z urzędami skarbowymi i ZUS-em pozwala szybko rozwiązać większość problemów wynikających z prowadzonych przez naszych Klientów działalności.

Jeśli starają się Państwo o dotacje unijne, chętnie doradzimy Państwu i udzielimy maksymalnego wsparcia przy opracowywaniu i składaniu wniosku o dotację. W tym zakresie zapewniamy kompleksową obsługę.

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszymi doradcami w celu bliższego przedstawienia propozycji współpracy.

ADEP Kancelaria Podatkowa

ul. Śniadeckich 2/8
85-011 Bydgoszcz
052/376 91 50
052/376 91 69
biuro@adep.pl

« Zobacz listę wszystkich Partnerów Stowarzyszenia


Copyright © 2010-2021 - Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza