Ochrona prawna i ubezpieczenia w firmie i domu – Prelekcja Wojciecha Świtały

„Nieznajomość prawa szkodzi”, ale przecież trudno swobodnie poruszać się w gąszczu przepisów, nie zajmując się profesjonalnie prawem na co dzień. Ryzyko uczestniczenia w jakimś sporze prawnym jest dla każdego z nas całkiem realne. Spór może być wynikiem naszego świadomego działania, ale może również nastąpić na skutek działań innej osoby, na co nie mamy żadnego wpływu.

Samodzielna walka o obronę swoich praw lub o udowodnienie swojej racji w świetle prawa, jest często stresująca i kosztowna , a na opłacenie prawnika nie zawsze mamy środki finansowe. Zapoznaj się z przykładowymi problemami prawnymi jakie podlegają ubezpieczeniom ochrony prawnej w firmie i domu.

Szereg spraw związanych z tymi problemami zostanie przedstawiona podczas spotkania Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w dniu 27.01.2011. Prelekcję poprowadzi Wojciech Świtała – Dyrektor Sprzedaży w austriackim koncernie finansowym Allfinanz, członek Polskiej Izby Pośredników Finansowych i Ubezpieczeniowych.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o potwierdzenie (pocztą elektroniczną lub telefonicznie) swego uczestnictwa najpóźniej na dzień przed śniadaniem czyli do środy do godz. 12

Serdecznie zapraszamy!

« wstecz

Copyright © 2010-2019 - Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza